مشاوره کسب و کار مشاوره استارتاپ تعیین وقت مشاوره برنامه های آموزشی ویدئوها رشدانا

Mostafa Pouraliمصطفی پورعلی

مشاور کسب و کار اینترنتی، طراح خدمات مشاور کسب و کار آنلاین، هکر رشد استارتاپ ها

اینترنت اکسپلورر ۶ را فراموش کنید

۲۵ تیر ۱۳۸۹

اگر می خواهید لذت وبگردی را تجربه کنید و اگر می خواهید با سرعت بالاتری به بررسی وبسایتها و وبلاگهای مورد علاقۀ خود بپردازید، خواهشمندم اینترنت اکسپلورر ۶ را فراموش کنید.

این مرورگر که همراه با ویندوز ایکس پی ارائه شد، یکی از پر باگ ترین مرورگرها و پرحفره ترین نرم افزارها از لحاظ امنیت می باشد. اما متاسفانه هنوز شاهدیم که بسیاری از کاربران اینترنت بخصوص ایرانیان هنوز با این مرورگر اجین هستند.

این مرورگر فقط به درد همان سال انتشارش می خورد که پس از آن نیز شرکتهای بزرگ شروع به ساخت مرورگرهای پیشرفته و با توانایی مرور صفحات وب با سرعت و کیفیت بالا نمودند. هم اکنون مرورگرهایی از جمله گوگل کروم (Google Chrome) سافاری که متعلق به شرکت اپل است (Apple Safari)، فایرفاکس (Firefox) که یکی از پر طرفدارترین مرورگرهای حال حاضر محسوب می شود و همچنین اپرا (Opera) و نیز بسیاری انواع مرورگر دیگر در عرصۀ وب به رقابت مشغولند.

لذا اگر کاربر مرورگر اینترنت اکسپلورر ۶ هستید، هم اکنون آنرا کنار گذاشته و یکی از مرورگرهای فوق الذکر را دانلود کرده و از وبگردی خود نهایت لذت را ببرید. همچنین می توانید از طریق لینکهای زیر به آنها دسترسی پیدا کنید.

گوگل کروم اپرا سافاری اینترنت اکسپلورر 7 به بالا

دیدگاه ها و نظرات

من در شبکه های اجتماعی

Instagram Facebook Twitter Linkedin