مشاوره کسب و کار مشاوره استارتاپ تعیین وقت مشاوره برنامه های آموزشی ویدئوها رشدانا

Mostafa Pouraliمصطفی پورعلی

مشاور کسب و کار اینترنتی، طراح خدمات مشاور کسب و کار آنلاین، هکر رشد استارتاپ ها

سخنران رویداد علوم پایه و کارآفرینی

۱۰ آذر ۱۳۹۶

رویداد ساینترو – علوم پایه و کارآفرینی که با هدف پیوند بین علوم پایه و فضای کارآفرینی تنظیم شد در تاریخ ۲ آذر در دانشگاه تربیت مدرس تهران برگزار شد. این رویداد با هدف ایجاد فضای کارآفرینی و رویکرد کسب و کار برای دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم پایه ایجاد شده است در صدد است تا تفکر کسب و کار را برای مخاطبان خود ایجاد کرده و آنها را به سمت فضای کارآفرینی و استارتاپ ها سوق دهد.

استارتاپ های حوزه علوم پایه شاید به طور مستقیم به ندرت پیدا شوند اما علوم پایه می تواند مبنای فعالیت بسیاری از استارتاپ ها و هسته ایده های خلاقانه باشد که مشکلات زیادی را از مردم حل کرده و بخصوص در لایه های دولتی بتواند خدمات قابل توجهی را ارائه داده و یا خدمات فعلی را بهبود بخشد. همچنین در بخش آموزش و نیز صنعت نیز می تواند فرصت های خوبی را ایجاد کرده و فضای صنایع را به سمت استارتاپ های متمایل کند.

کارآفرینی در علوم پایه

در این رویداد من بعنوان سخنران بخش اصلی در مورد نوآوری در مدل کسب و کار صحبت کردم و اشاره به مدل های درآمدی، روش های توسعه کسب و کار و همچنین استارت آپ های حوزه خدمات را معرفی کردم و نیز اشاره به طراحی خدمات و نوآوری در این مدل کسب و کارهای خدماتی داشتم. سرویس دیزاین یا طراحی خدمات یکی از موضوعات مهمی است که کسب و کارها امروزه به سمت نوآوری در مدل های آن و کمک گرفتن از تفکر طراحی در چیدمان و ارائه خدمات خود می کنند. در این رویداد محی سانیسل، بنیانگذار استارتاپ دونیت و برخی از اساتید و کارآفرینان حوزه علوم پایه به سخنرانی پرداختند.

علوم پایه و استارتاپ

در بخش دوم این رویداد پنل تخصصی گفتگو در خصوص علوم پایه و کارآفرینی و فضای استارتاپ های حوزه کارآفرینی با مدیریت آرش برهمند برگزار شد.

وب سایت این رویداد به آدرس iranfse.ir در دسترس است.

دیدگاه ها و نظرات

من در شبکه های اجتماعی

Instagram Facebook Twitter Linkedin