مشاوره کسب و کار مشاوره استارتاپ تعیین وقت مشاوره برنامه های آموزشی ویدئوها رشدانا

Mostafa Pouraliمصطفی پورعلی

مشاور کسب و کار اینترنتی، طراح خدمات مشاور کسب و کار آنلاین، هکر رشد استارتاپ ها

کارگاه هک رشد – Growth Hacking

۱۴ فروردین ۱۳۹۷

هدف کارگاه آموزشی هک رشد

این کارگاه، به منظور بررسی بازاریابی با هدف رشد ارائه می شود. هدف کارگاه ورود به حوزه هک رشد و آشنایی با تکنیک های آن و روشن شدن جایگاه بازاریابی خلاقانه در هک رشد به‌ عنوان یک نوع بازاریابی نتیجه گرا است.

هک رشد

 

هک رشد چیست

هک رشد به نوعی تکنیک‌ بازاریابی بر مبنای نتیجه گفته می شود و برای توسعه بازار و فروش کسب و کارهای نوپا دربازه زمانی کوتاه است که با در نظرگرفتن آمار و ارقام و داده های حاصل از رفتار کاربر و تحلیل آنها و همچنین بررسی سنجه های کلیدی بازاریابی تعاملی در نهایت منجر به بهبود فروش و معرفی بهتر محصولات و خدمات به بازار بالقوه می‌شود. این مبحث یعنی هک رشد این امکان را در اختیار صاحبان کسب‌وکار قرار می دهد تا حضورشان در بازار را بر مبنای دیتا و اطلاعات قوی کسب شده از تراکنش های واقعی کاربر با سیستم رقم بزنند. در اصل، هک رشد، تصمیم گیری برای استفاده از داده ها در عوض سعی و خطا است.

 

هکر رشد کیست

هکر رشد فردی است که با داشتن توانمندی های متفاوت از جمله درک درستی از معماری سیستم ها و تفکر مهندسی، تحلیل دادها، بازاریابی، تجربه کاربری و علم آمار، در کوتاه‌ترین زمان و با استفاده از کمترین سرمایه رشد حداکثری یک کسب و کار نوپا را رقم می زند. آندره چیندر تعریف هکر رشد می گوید هکر رشد شخصی با مهارت برنامه نویسی و بازاریابی است. شاید بتوان گفت که هکر رشد فردی است که چهار مهارت و توانمندی کلیدی تفکر مهندسی، بازاریابی خلاق، تحلیل داده و آمار و ارقام و روانشناسی  رفتار کاربر را داراست.

اگر بخواهیم فنی تر هکر رشد را تعریف کنیم، باید در کنار نام هکر رشد، این تخصص ها را بکار برد : آمار، تحلیل داده ها و آمار و ارقام، روانشناسی برای درک رفتار کاربر یا مشتری، تجربه کاربری و طراحی محصول متناسب با نیاز مشتری، بهینه سازی نرخ تبدیل، انجام انواع تست های کاربردپذیری مانند A/B Test برای دریافت فیدبک و بازخورد از مشتریان و راهکارهای یافتن اطلاعات و آمار از مشتریان.

 

این کارگاه مناسب چه کسانی است

 

چرا باید در این کارگاه شرکت کرد

این کارگاه به شما می آموزد تا با حداقل هزینه و با استفاده از تکنیک های بازاریابی هدفمند و نتیجه گرا، با بررسی درست داده ها و آمارها و گزارشهای تحلیلی، اقدام به انجام امور بازاریابی و برنامه ریزی توسعه برند و همچنین افزایش نرخ تبدیل بازدید کننده به خریدار کنید.

 

این کارگاه برای چه افرادی مناسب نیست؟

 

پس از شرکت در این کارگاه چه می آموزید

 

پیش نیازهای حضور در کارگاه

 

سرفصل ها

دیدگاه ها و نظرات

من در شبکه های اجتماعی

Instagram Facebook Twitter Linkedin