مشاوره کسب و کار مشاوره استارتاپ تعیین وقت مشاوره برنامه های آموزشی ویدئوها رشدانا

Mostafa Pouraliمصطفی پورعلی

مشاور کسب و کار اینترنتی، طراح خدمات مشاور کسب و کار آنلاین، هکر رشد استارتاپ ها

طراحی سایت و پورتال

طراحی وبسایت و در کل طراحی های اینترنتی مقوله ای فراتر از یک طراحی ساده، یک صفحۀ ساده و پیوند دادن این دو با هم است. اینکه وبسایت استاتیک بوده و یا داینامیک باشد خود موضوعی گسترده است. بسیاری از طراحان اینترنتی و طراحان وبسایت، طراحی سایتهای استاتیک را فقط منحصر به چند صفحۀ ساده و با یک طرح شکیل و زیبا می دانند و برعکس برنامه نویسان سایتهای داینامیک اکثرا از لحاظ گرافیکی در سطح ضعیفی عمل می نمایند.


طراحی وب سایت

ما وقتی طراحی مدرن مطابق با استانداردهای روز و جدیدترین استایل، هم راستا با یک وبسایت داینامیک پیش رود، در نوع خود می تواند باعث جذب بازدیدکنندگان بیشتر شده و موفقیت را برای آن سایت یا شرکت رقم زند. متاسفانه وبسایتهای ایرانی اغلب از لحاظ گرافیک و طراحی در سطح پایینی قرار دارند – برعکس وبسایتهای خارجی زبان – و این مساله جای بسی تامل دارد. همچنین طراحی وبسایت فقط شامل طراحی نیست بلکه همخوانی با موتورهای جستجو را نیز در بر دارد.

ما بعنوان طراح و دیزاینر وب، افتخار داریم که در زمینه طراحی وب سایت و صفحات اینترنتی در خدمت شما باشیم. من به اتفاق گروه برنامه نویسی که به صورت تخصصی فعالیت می نمایند تضمین رضایت شما را بدین وسیله اعلام می نماییم.

خدمات طراحی وب سایت ما شامل موارد زیر می باشد:

در زمینه وردپرس هم خدمات زیر را ارائه می دهیم:

فعالیت ما در زمینه بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو:

جهت آگاهی از لیست قیمت ها به این صفحه مراجعه فرمایید.

دیدگاه ها و نظرات

من در شبکه های اجتماعی

Instagram Facebook Twitter Linkedin